Referencie

Natália a pes Riki

Chceli by sme sa veľmi, veľmi poďakovať MVDr. Kovalíkovi za to, že zachránil nášho Rikiho v poslednej chvíli. Pán doktor je veľmi profesionálny, úžasný odborník s neskutočnými vedomosťami, no hlavne odhodlaním zachrániť nášho Rikiho. To, čo iná klinika vzdala, pán doktor zobral ako výzvu a odhodlanie zachrániť ďalší psí život. Sme radi, že sme sa nakoniec sprostredkovane dostali do Veterinárnej rodiny - Animy, ktorú môžeme každému len odporučiť. Aj keď Riki svoj boj ešte nevyhral úplne, my všetci dúfame, že sa to nakoniec podarí. ❤️

Michaela a sučka Nika

Keď nepomôžu vášmu miláčikovi v Anime, tak nepomôžu nikde :) Touto cestou by som sa rada poďakovala klinike Anima a najmä pánovi doktorovi Kovalikovi za jeho profesionálny prístup, správnu diagnostiku a ochotu vysvetliť aj laikovi, ako som ja, čo sa deje s mojou Nikou. Pochodili sme rôzne kliniky v Bratislave a nikde jej nestanovili správnu diagnózu, až v Anime. Za nás 5 * z 5 :)

Lucia a sučka Sany

Veľmi ďakujem p. MVDr. Kovalikovi za záchranu mojej Sany. Jedného dňa jej pomaly a a postupne začala vypadávať srsť na väčšine tela. Už som obehala asi všetkých možných aj nemožných lekárov až mi odporučili kliniku Anima v Žiline. S malou dušičkou som ju tam zobrala. Urobili jej rôzne testy a diagnostikovali AlopeciuX. Po cca roku od posledného zákroku môžem povedať že mám nového a šťastnejšieho psíka. Srsť nám ďalej rastie, dokonca sme už absolvovali aj prvé strihanie a srsť krásne narástla späť. Ešte raz veľmi ďakujem.

Petra a krátkosrstá kólia

Musím velice poděkovat panu MVDr. Kovalikovi, za perfektní péči a stanovení diagnózy u naší fenky krátkosrsté kolie s vleklými kožními problémy. Tato klinika nám byla doporučena kamarádkou, které pan doktor rovněž velice pomohl, takže jsme neváhali a vyrazili na cestu z Čech a opravdu to stálo za to. Teď je z naší fenky opět krásná a pohodová slečna, nic ji nesvědí a odrazilo se to i na jejím psychickém stavu. Takže za nás naprostá spokojenost!

Kde ma nájdete?

Okrem Slovenska pôsobím aj na niekoľkých klinikách v zahraničí. V ponuke však mám aj obľúbenú telemedicínu, s ktorou väčšinu problémov vyriešite z pohodlia domova.

animaveterina 002

Pôsobím na klinikách

UKAberdeen, Haddington, IvernessSKŽilina, Martin
telemedicina

Telemedicína

Nevyhovujú vám miesta, v ktorých ordinujem? Väčšinu problémov vyriešime aj cez online konzultácie.

Rezervácia termínu telemedicíny

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Rezervácia termínu Anima

Moment, prosím, formulár sa nahráva...